Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(simba3 @ 2011 08 08, 13:33)
O i sarasiuka, tai kaip cia dabar nepatekai g.gif

Nepasiprašiau... neparašiau į až laiku blush2.gif

QUOTE(22peliukas22 @ 2011 08 08, 13:35)
Aš Aurutę pražioplinau  blush2.gif

Nepražioplinai, 22peliuk22. Aš apie save laiku nepranešiau doh.gif . Tikrai blush2.gif .

QUOTE(INEXS @ 2011 08 08, 13:40)
Ale pradinukes turbut net prie juros vezasi kompus, mes negalim nebendraut. Dar galesim pradet suknelem keistis rugsejo 1d., nes as kasmet nauja perku biggrin.gif , viena mama man gal pries 5 metus pasake, kad jau jie turi nuotrauka su tokiu mano kostiumeliu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dabar stengiuosi 4 metus keist drabuzius.

Prie jūros gal ir nesiveža, bet aš lovon vakare tai įsikeliu... ax.gif nu ir anksti ryte prie kavos...

Man tai irgi neturi reikšmės rūbai blush2.gif . Bet rugsėjo pirmai vis tiek kokio naujo akcento ieškau... 4u.gif Šiemet jau nusipirkau bliuzelę. Dar sijono reikia. Jei šalta bus - turiu skraistę. Pratrauksiu... mirksiukas.gif O paskui vis vien reiks naujo garderobo. Bet jau kai atlyginimas stabiliai pradės eit... Sublogau.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif . Šaunūs nauji namučiai, ačiū 4u.gif . Balbal, linskmo tortadienio happybday.gif mirksiukas.gif .
Dėl apsirengimo tai ir aš suku galvą kiekvienais metais, nes tikrai yra tokių mamų, kurios gal tik ateina pasižiūrėti, kuo mokytoja apsirengusi doh.gif . Stengiuosi prisiminti, kuo kada rengiausi, kad nebūtų ir man kaip su ta nuotrauka lotuliukas.gif . O iš tikrųjų, tai argi čia esmė doh.gif ? Juk ne kokios žvaigždės esame, kad dukart tos pačios suknelės negalėtume apsirengti mirksiukas.gif .
P.S. Mergaitės, ne į temą, bet gal kuri žinot, kaip išgelbėti balančius marinuotus agurkus? Gaila darbo, kažkaip šiemet visai nesiseka, jau tris stiklainius išmečiau, o dabar dar trys bąla verysad.gif ...
Atsakyti
Bal bal - su gimtadieniu !!!!!! Tegul šie metai tau būna dosnūs meile ir laime, saule ir duona, kupini svajonių, o svarbiausia, kad viskas išsipildytų. happybday.gif


Labai džiaugiuosi, jog tiko mano darbelis. Jei tik ko reiks - būtinai padėsiu. Dažniausiai - vakare ir naktį mirksiukas.gif

Aš tokius agurkus - pabalusius - irgi mėčiau lauk, nors širdis krauju sruvo unsure.gif

Ačiū, 22peliuk22, už galimybę pliurpti be kliūčių drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš tai kelis metus iš eilės iš savo sesers ką nors laikinai pasiskolindavai Rugsėjo 1-ąjai smile.gif O šiais metais man atrodo kad ji nieko naujo nesipirko g.gif, tai teks turbūt pačiai į parduotuvę dumti doh.gif
Ir aš prisidedu prie sveikinimų Bal bal birthday.gif
Atsakyti
O paskui vis vien reiks naujo garderobo. Bet jau kai atlyginimas stabiliai pradės eit... Sublogau.
[/quote]

Gal, Aurute, būtų galima receptuką kaip sublogt? g.gif Labai norėčiau, ir su apranga lengviau būtų biggrin.gif

Atsakyti
Bal bal happybday.gif clap_1.gif birthday.gif birthday.gif - su GIMTADIENIU!!!
22upeliuk22 labai ačiū už naujus namučius thumbup.gif thumbup.gif
O dėl agurkų - tai laikinai greitam suvartojimui galima juos įdėti į šaldytuvą, tai jie toliau nebebala, bet skonis, tai rūgštesnis lieka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2011 08 08, 14:44)
Jo... čia geras dėl tos nuotraukos. Bet kaip atsiranda tokių žmonių, kad sureikšmina tokius menkus dalykus. Žinoma, visada norisi pasipuošt, bet jau tiek net apgalvot, kuo viena ar kita proga rengeisi  doh.gif  Vat būtų neblogai ir mokytojams jei uniformas kokias priimtų  biggrin.gif  Nereikėtų sukt galvos dėl apsirengimo


Pas mus prie to einama. Mokiniai siūnasi šiemet unoformas ( ne visi, kai kurios klasės iš vyresniųjų ir pradinukai), tai ir mokytojai, kurie nori. Aš siūnuosi... smile.gif Džiaugiuosi, kad turėsiu, gal ne kasdien, aišku... Bus matyt... Daug diskusijų sukėlę įvykiai pas mus...

Atsakyti
Labai miela vėl plepėti "nuo dūšios" biggrin.gif Ačiū už namučius 4u.gif
O aš tai nekreipiu dėmesio į aprangą. Jei nerandu kažką naujo nusipirkt, tai papuošalus pasikeičiu ir vėl naujai jaučiuosi mirksiukas.gif Kokia tą dieną būna nuotaika, taip ir rengiuosi. Kartais susiruošiu vakare, o ryte visai kitus drabužius įlendu unsure.gif

Ateinu parodyti savo pakabukų. Mergaitėms jau padariau, o va berniukams tai suku galvą: kokį ornamentą panaudot, kokias spalvas parinkt, kad nesakytų "mergaitiški" doh.gif Aišku viena, karoliukų tai nebus biggrin.gif Gal kas auginat berniukus turit pasiūlymų kokias spalvas naudot, nes man tai visos gražios, bet...

Spauskit ant paveiksliuko mirksiukas.gif Tik nuotrauka nelabai ryški rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos, grįžtu ir aš į šeimą, vis paskaitinėju ir..... neparašau. reikia sėsti prie planų, bet neturiu kažkaip noro, nežinia kaip reiks dirbti, gal klases jungs doh.gif

dėl apsirengimo, tai gerai, kad sesė mokytoja kitoj mokykloj, visada pasiskolinam viena iš kitos ax.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif

Bal bal, su gimtadieniu mirksiukas.gif

Bąlančių agurkų, jeigu nenušaudo dangtelių, lauk nemetu. Būna rūgštesni. Be to, pernai man po užkonservavimo labai ilgai stovėjo skaidrūs, gražūs, jau net ėmiau galvoti, kad aš ten juos būsiu nežmoniškai užsūdžiusi ir neis valgyti (stresavau, kad nė vienas nepabalo g.gif ), o tik po laaabai ilgo laiko ėmė ir išbalo, ir ne vienas stiklainis... tai negi jau paskui mesi?

Zuzanele, na ir kruopšti bei greita esat. Berniukams imčiau sodrias spalvas, nes mergaitėms, kiek įmatau, pastelinės. Imčiau ryškią raudoną, mėlyną, violetinę, žalią.


O aš kažkodėl vis su užuojauta pažiūriu į moteris, kurios privalo darbe būti su uniformomis, pvz., banke... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 08, 16:50)
Ateinu parodyti savo pakabukų. Mergaitėms jau padariau, o va berniukams tai suku galvą: kokį ornamentą panaudot, kokias spalvas parinkt, kad nesakytų "mergaitiški" doh.gif Aišku viena, karoliukų tai nebus biggrin.gif Gal kas auginat berniukus turit pasiūlymų kokias spalvas naudot, nes man tai visos gražios, bet...

Spauskit ant paveiksliuko mirksiukas.gif Tik nuotrauka nelabai ryški rolleyes.gif
user posted image

Vau, kaip gražu blink.gif . Aš irgi tokį norėčiau gauti mirksiukas.gif . Manau, kad tikrai vaikams patiks mirksiukas.gif . Berniukams gal tiktų kokios tamsesnės spalvos . Nu nežinau, reikia derinti, bet šiaip tai labai labai labai gražu thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 08 rugpjūčio 2011 - 16:06
Zuzanėle, koks grožis wub.gif clap.gif . Daug darbelio įdėta. Aš labai apsidžiaugčiau tokį gavus. Berniukams imčiau ir tamsesnes spalvas, neatsisakyčiau mėlynos, violetinės, geltonos.

Mergaitės siųskit į až su kokiomis klasėmis dirbsite šiais mokslo metais.
Permečiau sąrašiuką, tai tikrai ne visos čia bendrauja. Peržiūrėsiu paskutinių dviejų temų bendravusių narių sąrašus ir jei iki šios temos galo neapsireikš, išbrauksiu mirusias dūšeles. Kiek pamenu BalBal augina mažiuką, tai jos neliesiu. Arden taip pat lieka garbės svečiu smile.gif Gal dar ką pamiršau?

Dėl uniformų: pas mus mokykloje jos tokios pačios kaip ir vaikų ir gana nepraktiškos. Tad šiuo atveju, jei mokykla man ją nupirks ir lieps ją dėvėti, aš ją apsivilksiu. Pati tokių pinigų nemokėsiu protest.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 08 rugpjūčio 2011 - 16:26